Спартак с важна победа- записа класика срещу Верея

0
-
-

Спартак се върна отново на победния път след като победи с 3:0 тима на Верея в мач от 30 кръг на Югоизточна Трета лига. Гладиаторите надиграха тотално своя съперник и трите гола са малкото, с което се отърва отборът на Верея.

Георги Георгиев откри резултата в 8-та минута след като Йотовски нахлу отлично от ляво и центрира, а Георгиев с глава вкара за 1:0.Спартак продължи да атакува и да търси второ попадение като на два пъти Ерай Карадайъ изпусна отлични възможности.

В 28-та минута Иван Колев получи пас в наказателното поле и с удар от движение направи резултата 2:0.В 38-та Йордан Минев бе намерен отлично в наказателното поле и с много хубав удар направи резултата класически.

Второто полувреме Спартак продължи да атакува, но множество пропуски лишиха гладиатирте от по – сериозна победа.

Първо Георги Георгиев удари греда. Давор Илиев бе изведен сам срещу вратаря но ударът му премина на сантиметри от страниичната греда.Следващата седмица Спартак ще изиграе два много важни мача. В сряда на 12 май от 18:00 часа Спартак гостува в Първомай на тима на Борислав, а в събота на 15 май от 18:00 часа на стадион „Тодор Диев“ гладиаторите приемат отбора на Ямбол.

Състав: П. Начев, А. Шиков, Х. Доков, К. Милев, Г. Йотовски, Й. Минев, В. Минев, К. Георгиев, Г. Георгиев, И. Колев, Е. Карадайъ (Л. Цеков, К. Кодуков, М. Симеонов, Г. Лазаров, Д. Илиев).

След 22 мача без загуба- Марица отнесе 5-ца в Казанлък!(СНИМКИ)