Славиша: Не искам да губя дори на тренировка! Много е важно да имаме смени, а на някои позиции нямаме

0
-
-

Старши треньорът на Левски – Славиша Стоянович – сподели мнението си за загубата с 1:2 от Домжале в контролна среща.

„Сами сме си виновни. Разконцентрираност при две статични положения. Доволен съм от първото полувреме. От другото не съм.

Домжале обърна Левски след сериозни гафове на новия „син“ вратар

Имахме хубави положения. Накрая също имахме хубав шанс. Трябва да поправим реализацията. Иначе става така, както днес.

До 60-ата минута съм доволен физически. След това отпаднахме. Много е важно да имаме смени. Видяхте какво направиха Домжале.

Досега всичко планирано е направено. Футболистите дават максимума на тренировките и съм доволен. Но трябва да приложим наученото от тренировките и в мачовете.

Левски договори още един нов! Ясно е кога идва и Сулака

Резултатите винаги са важни. Не искам да губя нито един мач, дори и на тренировка. така трябва да са и футболистите. Не разбирам как допуснаха толкова лесно да загубим. Две глупости при статични положения. Искам и по-бърза реакция, когато не е добър резултатът. А те след втория гол паднаха.

Жалко, че на някои позиции нямаме смени. Не е възможно на този етап да бягаме 90 минути с такъв интензитет“, коментира Стоянович пред клубната телевизия.