„Сини“ юноши дадоха перфектен старт на деня с култова победа! 7:1 с 4 гола на… №9

0
-
-

Юношите на „Левски“ до 14 години разгромиха със 7:1 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Арес“ в отложен мач от 18-ия кръг на Столичното първенство. Четири гола за „сините“ отбеляза Иво Мотев – в 31-та, 50-та, 66-та и 68-та минути. Хеттрик добави Любомир Каракашев – в 16-та, 33-та от дузпа и 63-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев тим е на второ място в класирането с 58 точки, с една по-малко от лидера „Национал“.

Съставът на „Левски“ U14: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антонио Янков (55 – 15. Николай Миланов), 3. Антон Манов, 4. Александър Йовчев, 5. Александър Петров, 6. Антонио Георгиев (36 – 13. Калоян Иванов), 7. Любомир Каракашев, 8. Велин Драгоев, 9. Иво Мотев, 10. Кристиян Вутов (55 – 16. Кристиян Риджалски), 11. Самуел Велчев (50 – 14. Стоян Лазаров).