Септември търси първа победа от над месец! Чандъров се завръща сред титулярите

0

Халфът на Септември София Асен Чандъров ще се завърне сред титулярите. 23-годишният футболист страдаше от контузия, но вече се възстанови и записа игрови минути срещу ЦСКА-София (0:1). Той влезе в 77-ата минута на мястото на Димитър Костадинов.

Треньорът на столичани Славко Матич не обмисля да прави други промени. На вратата ще стартира Димитър Шейтанов, а карето пред него ще бъде изградено от Мартин Стойчев, Кристиян Пешов, Иван Арсов и Мартин Ачков. Халфове ще са Красиан Колев и Асен Чандъров. В предни позиции ще атакуват по крилата – Симеон Александров и Мартин Стоянов, а малко зад нападателя Димитър Костадинов ще стартира Александър Тодоров.

Септември ще търси първа победа в елита от повече от месец. Столичани се наложиха с 3:1 на старта на първенството срещу Хебър Пазарджик, но след това наредиха едно равенство и три последователни загуби./ „Тема спорт“