Майко мила! Гигант вкара 11 на Сливен на старта на новия сезон!

0
chernomoretz gigant 11

Гигант (Съединение) размаза останалия по служебен път тим на Сливен в мач от първия кръг на Югоизточната Трета лига с 11:0 у дома.

Домакините откриха още в 3-ата минута чрез капитана си Никола Марин, който от близка дистанция реализира.

Tри минути след това отново с удар около точката на дузпата домакините вкараха, като този път попадението бе дело на Георги Коев.

В 9-ата минута Аурел Мусай вкара на празна врата, след като бе намерен чудесно от Коев.

В 37-ата минута след удар от наказателното поле Християн Казаков направи 4:0 за домакините.

В 44-ата минута отново Казаков бе точен – този път от дузпа, като на почивката домакините имаха аванс от 5:0.

В 57-ата минута с фантастичен удар от дистанция на Здравко Жилов преднината бе увеличена на 6:0.

Десет минути след това Аурел Мусай също вкара фантастичен гол от дистанция за 7:0.

За 8:0 точен с удар по земя от наказателното поле вкара Красимир Здравков в 69-ата минута.

Резервата Георги Мавродиев бе точен в 74-ата минута с удар от близо.

В 76-ата минута Ивелин Стоянов си вкара автогол, а за крайното 11:0 точен бе Георги Мавродиев в 80-ата минута.