Кариана удари Вихрен и приключи с победа лагера в Сандански

0

С автогол на Даниел Златков в 56-та и попадение на Евгени Игнатов-Бамзе в 75-та минута отборът на Кариана победи с 2:0 Вихрен в село Склаве. Това бе последната си проверка за възпитаниците на Веселин Великов на лагера в Сандански. Игнатов освен ,че вкара красив гол от 25 метра ,удари веджъж и гредата зад Пангев.

Проверката пропуснаха Деян Иванов, Пиер Пиеров и Реджеб Халил, а в средата на първото полувреме вратарят Павел Станев получи контузия и бе заменен принудително от Юлиян Весков.  79-та минута влезлия като резерва Божидар Янков получи директен червен картон от рефера Ивайло Стоянов за професионален фаул.За Кариана предстоят 3 почивни дни. За Вихрен това бе трети пореден мач без победа в контролите. Преди това момчетата на Здравко Лазаров-Електричката направиха 1:1 с дубъла на Лудогорец и загубиха с 1:2 от Струмска слава.