Кариана няма спирачки! Тресна Локо (Сф) и оглави класирането

0
pomorie kariana 52

Кариана продължава с изумителното си представяне през новия сезон на Втора лига. Тимът от Ерден се наложи като домакин на Локомотив (София) с 3:2. По този начин възпитаниците на Веселин Великов се настаниха на върха в класирането, измествайки от там тъкмо „железничарите“.

Кариана поведе в 22-ата минута. Евгени Игнатов преодоля Василев и безпроблемно прати топката в мрежата за 1:0.

Домакините удвоиха аванса си в 39-ата минута. Игнатов изведе с дълго подаване Борислав Дамянов, който настигна топката почти на аут линията, възползва се от неразчетеното излизане на Василев и направи 2:0.

В 45-ата минута тимът от Ерден оформи класиката в резултата. След центриране от корнер, Владислав Цеков засече с глава за 3:0.

В 51-ата минута ситуацията за Локомотив можеше да стане изключително тежка. Удар на Боби Дамянов обаче срещна дясната греда и не се стигна до четвърто попадение.

За втори път гредата спаси Локо в 68-ата минута. Мендеш подаде на Игнатов, който изведе Търгов, но последният стреля в гредата.

В 88-ата минута Светослав Диков намали изоставането на „железничарите“.

В края на 5-минутното продължение Диков се отчете с второ попадение, оформяйки крайното 3:2.

КАРИАНА: Павел Станев, Мартин Николов, Георги Георгиев, Николай Дичев, Стоян Предев, Емануил Личев, Владимир Мичев, Евгени Игнатов, Борислав Дамянов, Георги Търтов, Владислав Цеков

ЛОКОМОТИВ (СФ): Ивайло Василев, Педро Ферари, Матеус Роча, Марио Петков, Мики Орачев, Валентин Николов, Владимир Семерджиев, Красимир Милошев, Александър Александров, Илиян Стефанов, Светослав Диков