Илиан Илиев: Второто полувреме излезе друг съдия!

0
Снимка: chernomorepfc.bg

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев – сподели мнението си за загубата с 2:3 от Лудогорец.

„Раздадоха се футболисти. Липсваше концентрация в началните минути на двете полувремена. Лудогорец ни притесняваше на контри, след като вече имаха преднина. Създадохме доста ситуации, които трябваше да реализираме. Лудогорец използва всяка грешка. Цяла седмица говорихме, че трябва да сме концентрирани във всеки момент. Съжаляваме, че не отбелязахме, поне за равен. Опитахме да победим, не стана този път. Надявам се да си извлечем поуки и следващия път да е по-добре.

Играхме добре с топка срещу Лудогорец, който не обича да бяга след нея. Второто полувреме се накъса играта, за което изключително помогна съдията. 2-3 контри, които необяснимо ги спира. Второто полувреме излезе друг съдия. Не беше този от първото, който оставяше да се играе свободни. Второто полувреме излезе друг човек. Винаги отборът, който води, е по-добре за него да не се играе – бавене, картони, накъсване, спиране на игра, някой да влезе. Затова и нямаше много ситуации“, коментира Илиев.