
Ръководството на Славия и детско-юношеската академия на клуба изразиха своята дълбока и искрена благодарност към цялата футболна общественост в България за огромната подкрепа в този изключително тежък за тях момент.
Ето какво написаха от клуба:
Благодарим!
В тези изключително тежки дни за голямото семейство на Славия получихме безброй думи на съпричастност, подкрепа и съболезнования от клубове, футболни организации, спортни деятели, привърженици и приятели от цялата страна.
От името на ПФК Славия и Академия Славия изказваме своята искрена благодарност към всички, които споделиха болката ни и бяха до нас в този трагичен момент.
В подобни дни футболните цветове остават на заден план, а човечността, съпричастността и уважението към човешкия живот са това, което ни обединява.
Благодарим на цялата футболна общественост в България за подкрепата, съболезнованията и съпричастността.
Поклон пред паметта на нашите деца и на техния близък.






