Херо: Притеснявах се от съдийството и се оказах прав! Крум Стоянов се кълне, че не е ударил никого

0
-
-

Старши треньорът на Берое – Димитър Димитров – сподели мнението си за равенството със Славия.

„Вината първо я търсим в себе си. Първото полувреме изтървахме изключително много положения. Можехме с лекота да водим с 2-3 гола. Не успяхме, останахме с човек по-малко. Допуснахме елементарна грешка – ситуация, в която правим атака трима на един, ние загубихме топката и наказателен удар. Виновниците сме само ние. Трябваше да затворим мача. Футболът е това – понякога е нелогичен. Резултатът е неприятен за нас.

Не мога да кажа дали червеният картон е ключовият момент, но оказа сериозно влияние. Друго се играе, когато има числово неравенство. Крум Стоянов се кълне, че не е ударил никого. Не мога да коментирам съдийството – оставям го на вас.

Първо търся вината в нашия отбор. Съдийството не желая да го коментирам – притеснявах се и се оказах прав. Но, ако ние си бяхме вкарали головете първото полувреме, съдията нищо не можеше да направи.

За мен имаше липса на концентрация и може би на самочувствие пред гола у определени футболисти. Същите слабости ги показват и на тренировки.

Имаме трудна програма. Трябва да излезем с чест от тези мачове“, коментира Херо.