Дубълът на ЦСКА 1948 с класика срещу Беласица

0
-
-

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 победи с 3:0 Беласица Петрич в контролна среща играна на терените на „Евима“ край Банско. Това бе първа проверка за питричани,коино са само на 6 дни подготовка.

През първата част на срещата Емануил Личев в 12-ата и Венцислав Иванов в 22-ара минути доведоха резултата до 2:0 за столичани. В 44-ата минута главният съдия Мариан Гребенчарски, който ръководи срещата на ниво, показа втори жълт и червен картон на Живко Димитров от Беласица. След почивката наставниците на двата отбора извършиха поетапно по няколко смени.

Отново тимът, който диктуваше играта на терена, бе този на ЦСКА 1948. В 61-ата минута след поредна отлична атака на символичните домакини, Драгомир Радев направи резултата 3:0.

Петричкият състав имаше шанс да отбележи гол в 52-ата минута след като Патрик Попов се озова в удобна позиция за стрелба, но не успя да реализира поне почетно попадение за Бела. Дебют за отбора на Беласица направиха новопривлечените Мартин Русков, Лъчезар Давков, Атанас Чипилов и Добри Иванов.