ЦСКА 1948 обърна Септември (Сим) в последните секунди

0
Снимка: cska1948.bg

ЦСКА 1948 победи Септември (Симитли) в контролна среща. На стадион „Арена Симитли“ „армейците“ се наложиха с 2:1, като победното попадение падна в последната минута на мача.

Малко преди да свърши първото полувреме, Борислав Дамянов получи втори жълт и съответно червен картон.

Септември поведе в 56-ата минута. Христо Младенов с прецизен удар от точката на дузпата направи 1:0.

В 78-ата минута Димитър Видев направи чудесен пробив, завършил с точен удар за 1:1.

В 86-ата минута ЦСКА 1948 можеше да осъществи пълен обрат, но изстрел от дистанция на Ивайло Климентов срещна напречната греда.

„Армейците“ все пак стигнаха до победата в последните секунди на двубоя. Ивайло Климентов намери в наказателното поле Георги Русев, който технично прехвърли вратаря на Септември за крайното 1:2.