Созопол падна от Спартак Вн в мач с 3 гола и 2 червени картона(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отборът на Созопол загуби С 1:2 от Спартак Варно в поредната футболна контрола. А тя закъсня с половин час,тъй като автомобилна катастрофа в района на Обзор забави госите. Срещата бе излъчена директно в Kotasport.com.

Соколите поведоха с гол на Николай Иванов в 10-тата минута,след като той засече отблизо пас отляво.В 35-тата минута Даниел Начев влезе в игра и направи дебют за Спартак Варна. Един от най-големите таланти от Академията на Левски сензационно напусна сините и предпочете да играе във Втора лига.

Антонио Ласков изравни за Созопол в 62-та минута от  дузпа, отсъдена за фал срещу Парашкевов в наказателното поле на Спартак. Николай Василев в  77-та бе  изведен сам срещу вратаря от Начев и вкара за 1:2. За голмайстора това бе първо докосване до топката, след като влезе секунди по-рано.

Това изнерви домакините и докрая не получиха два червени картона. Първо в 79 -тата минута бе показан директен червен картон на Ласков за грубо нарушение, а две минути преди края червен картон си заработи и  Генади Луго.