Босовете на ЦСКА-София привикват на килимчето треньори заради унижението с 1:8

0
vladimir manchev
-
-

Юношите на ЦСКА-София до 17 години претърпяха нечувано унижение. Отборът загуби с 1:8 от Септември като домакин в среща от четвъртия кръг на Елитната група, играна на базата в Панчарево. Очакваше се, че това ще бъде дерби, но гостите направо се подиграха с талантите. Те водиха 8:0 преди в последните минути тимът на Владо Манчев да вкара все пак почетен гол.

В средата на второто полувреме, при резултата 4:0 за Септември, ЦСКА-София доигра мача с човек по-малко, след като Вучков се контузи, а отборът бе направил всичките си смени.

Заради унизителния резултат треньорите Владимир Манчев и Сашо Борисов трябва да дават обяснение на ръководството.

При юношите до 15 години ЦСКА-София взе реванш, като се наложи над Септември с 2:0 у дома.