Интер вече е лидер в Серия А

0
-
-

Интер излезе начело в класирането на Серия А, след като постигна минимална победа с 1:0 като домакин на Удинезе в двубой от 3-ия кръг на Серия „А“.
Единственото попадение отбеляза Стефано Сенси в 44-ата минута. Полузащитникът засече с глава центриране на Диего Годин. В 35-ата гостите останаха с човек по-малко заради директен червен картон на Родриго де Паул. Нападателят удари в лицето без топка Кандрева и след справка с ВАР съдия го изгони.
В 80-ата минута дебют за Интер направи Алексис Санчес, който можеше да вкара малко след това, но Мусо спаси.
Интер за момента е едноличен лидер с пълен актив от 9 точки, като единствено Торино може да настигне футболистите на Антонио Конте. „Биковете“ са домакини на Лече в понеделник.