Черноморец 1919 разгроми ПСФК Черноморец

0

ФК Черноморец 1919 разгроми ПСФК Черноморец в мач от кръг на „А“ Областна футболна група. „Акулите“ на Слави Костенски имаха тотална доминация през всичките 90 минути и нито за миг не оставиха съмнение в превъзходството. Успехът можеше да бъде и далеч по-убедителен, ако не бяха куп пропуски, както и фактът, че през вторите 45 минути Черноморец 1919 видимо намали оборите.

Резултатът бе открит от Евтим Димитров. Илия Русев удвои аванса на Черноморец 1919, преди Евтим Димитров с втория си гол в мача да оформи класиката. До края на първото полувреме остана време и защитникът Тодор Стоев да запише името си сред голмайсторите, правейки 4:0. През втората част воденият от Слави Костенски тим пожали съперника си, реализирайки само още едно попадение. То бе дело на Илия Русев, който се разписа с атрактивно изпълнение на задна ножица.