Черноморец преплува Ропотамо с отличен

0

Черноморец продължава с разгромните победи. „Акулите“ не срещнаха никаква съпротива срещу Ропотамо (Приморско), налагайки се с повече от категоричното 6:0. Резултатът можеше да придобие и двуцифрено изражение, но на три пъти бургазлии удариха гредите, а направиха още редица пропуска.

Резултатът бе открит още в 10-ата, когато точен бе Илия Иванов. След половин час игра Жулиен Парушев удвои аванса на домакините, преди в 37-ата минута Стефан Трайков да оформи класиката. В самия край на полувремето Жулиен Парушев отбеляза второто си попадение в двубоя за 4:0. През втората част „акулите“ видимо намалиха темпото. Все пак в 57-ата минута резултатът набъбна на 5:0, след автогол на футболист на Ропотамо. 180 секунди по-късно Жулиен Парушев оформи своя хеттрик и крайното 6:0.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]