Юношите на Лудогорец с две победи над Академия Пандев

0
20190123163600 medium
-
-

Формациите на Лудогорец U19 и U16 записаха победи в контролните срещи с връстниците си от Академия Пандев (Македония). Двата двубоя се играха в Петрич, където момчетата на Тодор Живондов и Иво Градев са на подготвителен лагер.При по-големите Лудогорец U19 спечели с 4:0. Точни бяха Велислав Минков от дузпа в 12-ата минута, Мартин Русков в 37-ата, Алекс Ганчев в 70-ата и Кирил Янакиев в 81-ата минута.Единственото попадение за U16 за победата с 1:0 отбеляза влезлият като смяна Димитър Господинов в 76-ата минута.“Изиграхме добър мач, в който показахме, че непрекъснато израстваме. Отборът има още по-голям потенциал и се надявам, че ще го демонстрира в официалните срещи“, коментира Тодор Живондов.