Юноша на Левски повежда атаката на Ботев (Пд) срещу ЦСКА-София

0

Нападателят Стивън Петков вече е напълно готов за игра и се очаква да поведе атаката на Ботев Пловдив в домакинството на ЦСКА-София. Мачът е в събота от 18:45 часа. Както е известно, футболистът лекуваше контузия, заради която пропусна дербито с Локомотив, а в последния кръг срещу Витоша Бистрица остана резерва. Той все пак се появи на терена в 56-ата минута, заменяйки неубедителния преди това Диого Кампос, който също лекуваше контузия в началото на месеца.

Сега обаче старши треньорът на канарчетата Николай Киров ще хвърли Стивън Петков на армейците от първия съдийски сигнал. Юношата на Левски започна силно кампанията с три гола, но получи травма при гостуването на Берое.

Дебют срещу ЦСКА-София се очаква да запише последното ново попълнение Джонатан Перейра. Крайният защитник, който взе №2, бе сред 18-те при визитата на Витоша Бистрица, но не се появи в игра. Възможно е срещу армейците бразилецът да се появи през второто полувреме. Той е леко изостанал с подготовката и все още не е готов за титуляр, заявиха от спортно-техническия щаб на жълто-черните.