Ясни съдиите за V кръг на Втора лига

0
pomorie montana 57

Съдийски назначения 5-ти кръг Втора лига

16 Авг 2019 г. Петък 20:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово – Спартак Варна

ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Георги Петров Георгиев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет
СН:    Асен Йорданов Николов

17 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
Хебър 1918 – ОФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Ириней Марчев Бодуров    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Даниел Пламенов Краевски
СН:    Красимир Драганов Драганов

17 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ФК Локомотив 1929 – ПФК Спартак Плевен

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Станислав Руменов Груев
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски
СН:    Георги Владимиров Игнатов

17 Авг 2019 г. Събота 19:00 ч.
ФК Черноморец Балчик – ПФК Септември

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Стефан Делчев Делчев
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков
СН:    Димитър Панайотов Костов

18 Авг 2019 г. Неделя 19:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД – ФК Струмска слава 1927

ГС:    Румен Красимиров Христов     АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Стефан Демирев Павлов
СН:    Борис Димитров Борисов

19 Авг 2019 г. Понеделник 18:00 ч.
ФК Литекс – ОФК Пирин ЕООД

ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Никола Павлов Петров
СН:    Камен Михайлов Алексиев

19 Авг 2019 г. Понеделник 19:30 ч.
ПФК Лудогорец АД II – ПФК Монтана 1921

ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Станислав Тошев Ставров
СН:    Николай Тодоров Петров

19 Авг 2019 г. Понеделник 20:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 – ОФК Поморие

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов
СН:    Александър Костадинов Костадинов
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.