Витоша и юношите-национали с атрактивно реми

0

Юношеският ни национлен отбор до 19 години завърши наравно 1:1 тимът на Витоша Бистрица, в контрола играна на базата на БФС в Бояна.

Възпитаниците на Ангел Стойков са родени през 2002-ра година и това е един от първите им мачове като U19. Двата отбора направиха здрав мач и определно контролата бе много полезна.

Венци Бонев откри през първото полувреме за тигрите, а през второто бе отменен от съдията Ивайло Ненков и гол на Христо Иванов. В 78-та минута от дузпа Емил Ценов от ЦСКА-София оформи и крайното 1:1. Срещата се игра без публика заради епидимиологичната обстановка в страната.

Малко преди края пък Здравко Панев от състава на Витоша получи втори жълт картон. Трябва да отбележим, че и в тима на Бистрица играха доста млади състезатели – шестима от футболистите на Витоша са родени през 2001 година.