Вихрен с нова победа,удари Миньор Пк

0
-
-

Вихрен победи с 1:0 Миньор Перник в поредната футболна контрола играна в село Лебница. Загубата бе първа за чуковете тази зима, а отборът от Сандански продължава без поражение. В тима на Здравко Лазаров – Електричката дойдоха през декември и януари доста класни футболисти.

Единственото и победно попадение реализира Методи Костов-Джек в 51-та минута. Той довкара във вратата, отбила се гредата топка при едно разбъркване. През първото полувреме вратарят на Вихрен Радослав Ангелски спаси удари на Кристиян Слишков и Иван Вълчанов, а удар на Мирослав Будинов срещна гредата. Даниел Пехливанов пък имаше добра възможност да вкара и втори гол за домакините.