Великов: Като няма битка – така се получава! Това не обърква плановете ни за завръщане, но…

0
Снимка: etarvt.bg

Старши треньорът на Етър – Веселин Великов – сподели мнението си за загубата с 0:2 от Марица.

„Марица наказа две наши грешки и не можахме да се върнем в мача. Въпреки че останахме с човек повече, не можахме да направим нещо повече. Като няма борба, като няма битка от първата до последната минута – така се получава.

За съжаление във второ поредно гостуване и срещу преки конкуренти губим ценни точки. Имахме две ситуации второто полувреме, не можахме да ги вкараме. Явно това наля олово в краката на нашите футболисти и до края на мача не можахме да създадем чисто положение. За съжаление за втори път губим ценни точки и ако искаме да направим нещо и да се върнем в Първа лига, от тези гостувания не трябва да се връщаме без точки. Вкарахме и втори нападател, но явно някой път нещата, които казвам, не се получават.

Това не обърква плановете ни за завръщане, но от Варна и Пловдив трябваше да вземем поне 4 точки, а се връщаме без нито една… Продължаваме, но отборът трябва да играе по съвсем различен начин при гостуванията. Това трябва да се промени“, коментира Великов.