Валери Божинов: Сираков ни постави цел да победим с три гола разлика

0
-
-

Нападателят на Левски Валери Божинов заяви след победата с 4:1 срещу Партизан Червен бряг за Купата на България, че на полувремето Наско Сираков е влязъл в съблекалнята на отбора и е поставил цел пред играчите да победят с три гола разлика.

Искам да поздравя момчетата на Партизан на Червен бряг. Искам да благодаря на феновете, които дойдоха да подкрепят и Партизан, и Левски. Когато Левски играе, е празник. Искам да благодаря на нашите фенове. Аз съм горд, че играя за този велик отбор и тази велика публика. Благодаря, че отново съм в Левски и мога да играя за тази велика публика. Играем срещу съперник, който играе на 100%. Знам каква е мотивацията и амбицията. Момчетата от Червен бряг дадоха всичко от себе си и дори отбелязаха първи гол“, коментира Божинов.

На полувремето г-н Сираков влезе в съблекалнята и постави една цел. Трябваше да бием с три гола разлика и ние победихме. Не мога да кажа какво ни каза друго, но ако всеки път трябва да се събуждаме, се надявам г-н Сираков да влиза по-често, за да може да се събуждаме. Ако трябва, нека влиза всеки път на полувремето, за да се пробуждаме“, добави нападателят.

Искам да благодаря на ръководството и на клуба за възможността отново да се върна в Левски.“

Моята роля е съвсем друго. Отдавна не бях играл в официален мач и толкова минути“, каза още Валери Божинов.