ЦСКА-София е пълна нула! Загуби и от Яблонец, без да вкара гол (ВИДЕО)

0

ЦСКА-София допусна поредна загуба в контролните си срещи от предсезонната си подготовка. Освен това, възпитаниците на Милош Крушчич продължават да нямат отбелязан гол по време на лагера си в Марбея. Днес те отстъпиха с 0:2 на Яблонец.

Чехите поведоха още в 6-ата минута. След центриране от корнер, Кубиста засече с глава, пращайки топката в далечния ъгъл за 0:1.

В 17-ата минута Али Соу стреля неточно от дистанция.

В 28-ата минута Яблонец можеше да удвои аванса си. Долежал засече от движение от близко разстояние пас отляво, но топката профуча до греда.

7 минути по-късно обаче чехите стигнаха до второ попадение. Йовович овладя центриране отдясно, преодоля с един финт Чорбаджийски и Бусато, след което на празна врата опъна мрежата за 0:2.

Белтраме опита да намали изоставането на „червените“, но Хруби улови удара му.

През втората част не се случи почти нищо интересно. В края й Яблонец пропусна да оформи класиката в резултата, а след това удар на Рафаел Енрике бе уловен без проблеми от вратаря на чехите.

ЦСКА-СОФИЯ: 13. Густаво Бусато, 11. Петър Занев, 18. Брадли Мазику, 4. Божидар Чорбаджийски, 16. Жанио Бикел, 6. Рубен Пинто, 27. Стефано Белтраме, 23. Едвин Джеси, 26. Валентин Антов, 10. Евандро, 22. Али Соу

ЯБЛОНЕЦ: 30. Хруби, 20. Холик, 4. Югас, 13. Плечати, 8. Сикорра, 3. Хубшман, 24. Плещил, 27. Кубиста, 7. Поважанец, 25. Йовович, 15. Долежал