ЦСКА 1948 обърна сърби с дебютен гол на Карагарен

birsent karagaren 1
Снимка: cska1948.bg
-
-

ЦСКА 1948 победи сръбския Чукарички в контролна среща, играна в Турция. „Червените“ се наложиха с 2:1 над бившия тим на Саша Илич. Първи гол за „армейците“ реализира Бирсент Карагарен.

След четвърт час игра Аджич стреля от границата на наказателното поле, но над вратата.

ЦСКА 1948 отговори с удар на Джонатан, който бе отразен от вратаря Белич.

В 28-ата минута Бадамоси проби отляво и стреля, но Наумов спаси.

Чукарички поведе в 41-ата минута. С точен пред наказателното поле Овусу се разписа за 0:1.

ЦСКА 1948 изравни в 50-ата минута. Ивайло Чочев засече с глава центриране от корнер за 1:1.

В 57-ата минута Сердюк получи топката в наказателното поле, завъртя се и стреля, но покрай вратата.

В 61-ата минута Янчев направи едновременно осем смени. В игра се появи и новото попълнение Бирсент Карагарен. Именно той донесе победата на „армейците“ в 86-ата минута. Алекс Колев намери отлично бившия футболист на Локо (Пд) в наказателното поле и той на празна врата не сгреши за крайното 2:1.

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 4. Джонатан, 14. Елитон, 3. Раян Бидунга, 15. Александър Александров, 18. Ивайло Чочев, 8. Педриньо, 39. Первиз Умарбаев, 20. Ангел Бастунов, 10. Георги Русев, 25. Евгени Сердюк

ЧУКАРИЧКИ: 1. Неманя Белич, 3. Неманя Тошич, 6. Миладин Стеванович, 10. Джордже Иванович, 11. Лука Аджич, 14. Самбо Сисоко, 15. Марко Гаич, 19. Мухамед Бадамоси, 26. Урош Дрезгич, 55. Самюел Овусу, 77. Стефан Ковач