Страхотна драма с 2 червени картона! Черноморец пречупи Сливен с дузпа в 98-ата минута, налетяха на съдията (ВИДЕО)

0
chernomoretz sliven

Черноморец постигна изключително драматична победа като гост на Сливен в мач от ХХХI кръг на Трета лига – Югоизток. „Акулите“ се наложиха с 1:0. По този начин те не допуснаха разликата от лидера Несебър да се увеличи, запазвайки я на 7 точки.

В 82-ата минута гол на Венцислав Гюзелев бе отменен заради засада. 240 секунди по-късно капитанът на домакините Донислав Бозев получи втори жълт и съответно червен картон. В последните секунди на даденото 4-минутно продължение вратарят на Сливен фаулира в наказателното поле изведения сам срещу него Венцислав Гюзелев. Главният съдия отсъди дузпа, а освен това вдигна втори жълт картон на Павел Колев. Така полевият футболист на Сливен – Иван Марев – сложи ръкавиците. Ударът от бялата точка на Милен Танев обаче бе точен и така Черноморец стигна до победата с 1:0.

След края на срещата футболистите на Сливен наобиколиха съдийската тройка. Основните им претенции бяха за нарушението при отсъдената дузпа. Най-активен бе отстраненият Павел Колев, който налетя заплашително на арбитъра. Вратарят обаче бе усмирен от свои съотборници и до по-сериозни инциденти не се стигна.