Спартак вкара 4-ри на Шумен(ВИДЕО)

0
-
-

“Спартак” Варна победи “Шумен 2007” с 4:0 в мач от 15-ия кръг на Североизточна Трета лига. По този начин соколите започнаха с убедителна победа пролетния си поход към Втора лига. Възпитаниците на Васил Петров са убедителен лидер на Североизток и едва ли ще бъде проблем да спечелят промоцията.

Марек изпусна победата в Доброславци

В 26-ата минута Николай Иванов бе близо до откриване на резултата, но ударът му нацели страничния стълб на вратата. Само минута по-късно Мартин Янакиев засече центриране от корнер с хубав шут в долния десен ъгъл за 1:0. В 67-ата мин. Мехмед Сабри стреля към вратата, Иван Иванов изби топката, но Юнуз Юнуз я довкара в мрежата. Десет минути преди края на срещата Николай Иванов прехвърли красиво вратаря на шуменци за третия гол. Тодор Кулев в 87-ата минута съшо се записа сред голмайсторите, добавяйки отблизо топката във вратата и оформи крайното 4:0 за Спартак.