Созопол тресна 2 греди срещу Несебър и загуби важни 2 точки в битката за Втора лига

0
-
-

Созопол направи първа грешна стъпка в битката си за промоция във Втора лига. „Небесносините“ завършиха 1:1 при гостуването си на Несебър и загубиха ценни 2 точки.

Созопол поведе в 22-ата минута. Антонио Ласков бе точен с фирмено изпълнение на фаул от сериозна дистанция.

До края на полувремето „небесносините“ можеха да приключат интригата. Удар на Расим Сюлейман обаче срещна гредата.

В 52-ата минута Антонио Ласков отново изпълни чудесен фаул. Вратарят на домакините обаче успя да избие, след което топката срещна напречната греда и излезе в корнер. След неговото изпълнение, Яни Николов засече, но топката бе избита пред голлинията.