Созопол би баските от Куклен и започна с победа новия сезон

0
-
-

Отборът на Созопол започна с очаквана победа новия новия сезон. В среща от първия кръг на Югоизточната трета лига, момчетата на Маргарит Димов победиха с 2:0 като гост Атлетик Куклен.

Минути преди началото на мача над стадиона в Куклен се изля истински порой и особено през първото полувреме теренът бе много тежък  и за двата отбора.

Головете на Созопол паднаха с удари от разстояние и бяха истински шедьоври. Най-напред Антонио Ласков вкара след 40 минути игра от фаул уникален гол от около 30 метра. В 61-та минута пък Радослав Байчев с удар от около 22 метра вкара и втори гол  и реши мача.

„Поздравявам момчетата за характера и играта. В контролите биехме наред и се радвам, че и в официален мач го направихме. Трудна победа на тежък терен. Поздравявам и съдиите, и домакините за организацията. Мъжки мач с много борба, но ние искахме повече победата“, коментира пред KotaSport.com изпълнителният директор на Созопол Румен Димов.