След куп пропуски, Черноморец стъпи накриво в битката за Втора лига (ВИДЕО+СНИМКИ)

1
-
-

Черноморец направи грешна стъпка в преследването на промоция във Втора лига. „Акулите“ не успяха да победят като домакини Гигант (Съединие), стигайки само до 1:1, въпреки че през целия мач имаха пълно превъзходство и създадоха куп положения.

В 16-ата минута Мустафа Мустафа стреля хубаво от фаул, но до лявата греда. Същата участ имаше 240 секунди по-късно и удар на Слави Шопов от границата на наказателното поле.

В 27-ата минута Черноморец по чудо не поведе. Славейков стреля от точката за изпълнение на дузпа, но вратарят успя да избие в корнер.

Противно на логиката, гостите поведоха в 65-ата минута. Тодор Тодоров получи в наказателното поле и с мощен удар под гредата вкара за 0:1.

В 70-ата минута Жулиен Парушев нанесе силен удар, преминал на сантиметри от дясната греда. 120 секунди по-късно Славейков се озова на отлична позиция на границата на вратарското поле, но шутът му бе слаб право във вратаря.

Все пак, в 77-ата минута „акултие“ изравниха. След центриране в наказателното поле, Славейков свали с глава към Милен Танев, който с прецизен удар прати топката в долния десен ъгъл за 1:1.

До края на мача „сините“ натиснаха мощно своя съперник, но така и не стигнаха до победно попадение.