След късна драма с пропусната дузпа, греда и отменен гол: Черноморец – Несебър остана без победител (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец и Несебър не излъчиха победител в мач от Х кръг на Трета лига – Югоизток. На бургаския стадиона „Черноморец“ съперниците не стигнаха до попадение, завършвайки 0:0.

Всичко по-интересно в мача се случи в заключителните минути на мача, като преди това нямаше нито едно чисто голово положение. В 80-ата минута Несебър можеше да поведе, след като получи дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Мирослав Коев. Ударът от бялата точка на Николай Костов, обаче бе спасен от Мартин Теменлиев. При добавката пък защитникът на „делфините“ разтресе напречната греда.

5 минути по-късно Мартин Димитров прати топката в мрежата на гостите. Попадението обаче бе отменено заради засада. Футболистите на Черноморец протестираха, претендирайки, че попадението е било редовно, но в крайна сметка то не бе зачетено.

В 88-ата минута Виктор Янев се отскубна сам срещу вратаря, но ударът му премина до лявата греда.

Дълбоко в добавеното време пък футболист на Черноморец се размина на сантиметри от това да засече на два метра пред голлинията.