Славия победи Септември София в контрола с 5 гола

0
Снимка: fcbarcelonanoticias.com

Славия постигна втора победа в контролите, след като спечели срещу Септември с 3:2 в Разлог.

Славия поведе с 1:0 в 12-ата минута, след като бе отсъдена дузпа за игра с ръка. Зад топката застана Тони Тасев, който не остави шанс на Димитър Шейтанов да отрази изстрела му.

В 57-ата минута юношата на Славия Роберто Райчев вкара втория си гол в контролните срещи преди новия сезон, за да покачи аванса на „белите“ на 2:0.

В 64-ата минута резултатът бе намален. Септември получи правото да изпълни дузпа, след като футболист на “белите” игра с ръка в наказателното поле. Атанас Кабов застана зад топката и успя да намали резултата.

Десет минути след това Септември успя и да изравни. Николай Кръстев сбърка и подари топката на Айкут Рамадан, който пусна към Борислав Маринов, а той с изстрел от дистанция се разписа за 2:2.

В 72-ата минута Йон Бакеро излезе на добра позиция, но прати топката във външната страна на мрежата. Минута след това испанецът стреля от воле, но покрай целта.

Четвърт час преди края на мача Роберто Райчев отново блесна, залъгвайки играч на Септември преди да прати топката във вратата на Септември за 3:2.