Локомотив(София) удари Арда в мач с 6 гола

0
arda lokomotiv sofiq radoslav conev antonio vutov
Снимка: fcarda.bg

Локомотив(София) победи Арда с 4:2 в контрола. Проверката започна отлично за столичани, които откриха резултата след само три минути игра. Бразилската звезда на тима Карлос Франса направо самостоятелен пробив, преодолявайки трима футболисти на противника, след което матира Иван Дичевски с точен удар в долния десен ъгъл вратата.

Малко по-късно „железничарите“ бяха близо и до второ попадение. Димитър Митков пусна бърз пас към Франса, който стреля силно, а стражът на Арда изби майсторски.

В 7-ата минута играчите на Александър Тунчев изравниха резултата. Преслав Боруков се откъсна от защитата, след което намери Станислав Иванов, който на празна врата нямаше как да пропусне да се разпише.

Пет минути по-късно дойде и един изключително красив момент. Халфът на кърджалийци Радослав Цонев се разписа с блестят удар от въздуха от над 25 метра.

В 19-ата минута „железничарите“ отправиха два удара. Първо Валентин Николов, а секунди след това и Красимир Милошев стреляха, но първо Иван Дичевски изби, а след това кълбото премина на сантиметри от целта.

В 25-ата минута столичани изравниха резултата. Главният съдия отсъди дузпа за игра с ръка на Окезие. Зад топката застана Димитър Митков, който се разписа от бялата точка.

В 51-ата минута играчите на Стойчо Стоев стигнаха до трети гол. В негов автор се превърна Алан Диас, който се разписа с глава след центриране от корнер.

В 82-ата минута резервата Калоян Кръстев също записа името си сред голмайсторите. Нападателят също вкара гол с глава след центриране от корнер на Красимир Милошев.

В 87-ата минута отново Кръстев бе близо до попадението, но опитът му премина на сантиметри от целта. Това бе и последната интересна ситуация в проверката.