Локо Пд и Хебър се скриха, но си вкараха по един гол

0
357677368 747247354073192 2131004356742076764 n

Локомотив Пловдив и Хебър завършиха 1:1 в контролна среща, която се игра в Банско, където двата отбора са на лагер.

Алфа Конте създаде първата опасност в мача в 15-ата минута, но вратарят на Хебър спаси. Шест минути по-късно Конте отправи нов удар, но в аут.

В 45-ата минута Евандро изскочи сам срещу вратаря на Хебър, но той се намеси решаващо и изби в корнер.

Димитър Илиев нахлу в наказателното поле на Хебър и стреля в 72-ата минута, като нацели страничния стълб.

Локомотив Пловдив поведе с 1:0 в 77-ата минута, когато Джовани Бариани се разписа от дузпа.

Хебър изравни резултата в 89-ата минута с гол на Божуркин от пряк свободен удар.

Локомотив Пловдив: Кристиан Томов, Александър Георгиев, Мартин Паскалев, Хорхе Сегура, Матеус да Силва, Пиер Зебли, Георги Каракашев, Христо Иванов, Бабакар Дион, Алфа Конте, Димитър Илиев (Евандро, Петър Андреев, Ефе Али, Калоян Костов, Джовани Бариани, Кристиан Мендоса)