Севлиево продължава без загуба на Североизток

0

Едноименният тим на град Севлиево се затвърди сред лидерите в Северозападна Трета лига след 2:0 в Дряново над местния Локомотив. Двубоят е от петия кръг на шампионата. Стана равностоен мач с голови ситуации пред двете врати. През първото полувреме топката можеше да влезе по два пъти във вратите, но нулевото равенство се запази.

В средата на втората част Добрин Петров шутираот 25 метра и топката се укроти в мрежата на домакините. Те опитаха да отвърнат, но на три пъти не се възползваха от численото си предимство в атака.След 80-ата минута локомотивци тръгнаха ва банк, но от разредената им защитасе възползва опитния Тихомир Кънев и покачи на 2:0.

Накрая Емил Копаранов не успя да вкара почетно попадение за дряновци, пропускайки дузпа, отсъдена занарушение срещу Йордан Иванов.