0
4a2662994c6abdc171531b2b6af6a4de XL
-
-
Отборът на Септември (Симитли) победи с 3:2 като гост Рилски спортист в Самоков. Това бе и първа победа за лятото за момчетата на Спас Стоименов.В първите  минути на стадиона се изви страшна  буря.
Но след това мача протече нормално. В 20-ата минута Марио Топузов откри резултата, след двойно подаване с Веско Весков. Пет минути по-късно  изключително красив гол от разстояние вкара и самият Весков . Малко преди почивката отново с удар отдалеч вкара и Евгени Тунтев. През второто полувреме и  двамата треньори направиха много смени и домакините успяха да вкарат две попадения в последните пет минути чрез Божидар Шопов и Лъчезар Станков.Следващата контрола за Септември е в петък в Симитли с новака във Втора лига Хебър Пазарджик. А Рилски Спортист играе пък в събота сутринта с Марек.