Септември приземи Миньор Пк(ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Септември София обърна Миньор Перник в последен мач от шестия кръг на Втора лига и го победи с резултат 3:1. В 16-ата Кристиян Слишков откри за гостиите, а в 28-ата Марио Илиевски изравни. В последната минута от първата част Димитър Костадинов даде аванс на домакините след точно изпълнена дузпа, а отново той бе точен от нова дузпа в 84-ата минута, с което бе оформен и крайния резултат.

Софиянци започнаха срещата колебливо, от което се възползваха гостите, които поведоха. След това обаче домакините се активизираха и обърнаха резултата още до почивката. През втората част те продължиха да държат контрола в мача и стигнаха и до трето попадение, което затвърди успеха им. С тази победа Септември събра актив от 7 точки и се намира на 9-ата позиция. Миньор остава седми с 10 пункта. В следващия кръг възпитаниците на Христо Арангелов гостуват на Янтра, докато тези на Юри Васев приемат Добруджа.