Съдийски наряди за 2-ия кръг в Югозападната Трета лига

0
ivan donev natsional
-

Съдийски назначения – ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ 1 – Фаза 2

2 Кръг
ФК КЮСТЕНДИЛ /Кюстендил/ – ЧАВДАР /Етрополе/ Валентин Стефанов (Съдия); Добрин Добринов (Асистент 1); Драгомир Димитров (Асистент 2);
25.03.2023 15:00 Кристиан Бучев (4-ти съдия); Валентин Лазаров (Делегат);
ЦСКА – СОФИЯ II /София/ – МАРЕК 1915 /Дупница/
25.03.2023 15:00
КОСТИНБРОД – 2012 /Костинброд/ – БАЛКАН 1929 /Ботевград/ Иван Донев (Съдия); Георги Стоянов (Асистент 1); Йордан Гошев (Асистент 2);
25.03.2023 15:00 Иво Ценов (4-ти съдия); Илиан Младенов (Делегат);
ВИХРЕН /Сандански/ – БАНСКО ТИИМ /Банско/ Мирослав Кузманов (Съдия); Павел Драгомиров (Асистент 1); Мартин Начов (Асистент 2);
25.03.2023 15:00 Данаил Атанасов (4-ти съдия); Георги Иванчов (Делегат);
СЕПТЕМВРИ /Симитли/ – СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /Сливница/ Любима Банова (Съдия); Лилия Думбалакова (Асистент 1); Мария-Йоанна Василева (Асистент 2);
25.03.2023 15:00 Георги Спасов (4-ти съдия); Петър Стойчевски (Делегат);

Съдийски назначения – ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ 2 – Фаза 2

2 Кръг
НАДЕЖДА /Доброславци/ – ПИРИН 1912 /Гоце Делчев/ Кирил Кирилов (Съдия); Тони Кирилов (Асистент 1); Владислав Павлов (Асистент 2);
25.03.2023 15:00 Александър Вангелов (4-ти съдия); Пандо Кобуров (Делегат);
ОБОРИЩЕ /Панагюрище/ – БОТЕВ 1937 / Ихтиман/ Владислав Макавеев (Съдия); Петко Филипов (Асистент 1); Велин Димитров (Асистент 2);
25.03.2023 15:00 Иво Исаев (4-ти съдия); Мариян Дойчев (Делегат);
ЛЕВСКИ II /СОФИЯ/ – ЦСКА 1948 III /София/
25.03.2023 15:00
ГРАНИТ /Владая/ – СЛАВИЯ II /София/
25.03.2023 15:00
ПИРИН 1941 /Разлог/ – СЕПТЕМВРИ II /София/ Благой Манов (Съдия); Феим Мусанков (Асистент 1); Атанас Тимев (Асистент 2);
25.03.2023 15:00 Йордан Воденичаров (4-ти съдия); Иван Бабанов (Делегат);
РИЛСКИ СПОРТИСТ 2011 /Самоков/ – ЛЕВСКИ – РАКОВСКИ /София/ Мурад Адем (Съдия); Радостин Бодуров (Асистент 1); Цветомир Георгиев (Асистент 2);
25.03.2023 15:00 Николай Ангелов (4-ти съдия); Димитър Зафиров (Делегат);