Розова долина продължава без загуба на Югоизток(ВИДЕО)

0

Съставът на ФК „Розова долина“ Казанлък пропусна да победи у дома тима на „Сокол“ Марково и срещата приключи наравно 1:1. Това бе поредната среща в която възпитаниците на Атанас Апостолов не загубиха от началото на пролетния дял на първенството в Югоизточната В група на страната.

„Съжалявам много за пропуските пред вратата на гостите. Създадохме над 10 положения, но или подценяване във важните моменти преди гола или просто липсата на спортен шанс ни лишиха от сигурна победа. Има и такива срещи, но сякаш играчите ни подцениха съперника и това си оказа въздействие върху играта на терена. В средата на втората част ни поведоха с 0:1, а малко след това чрез Пламен Колев изравнихме в 72-та минута на двубоя. До края не успяхме да стигнем до второ попадение. Трима играчи, заради жълти картони сега пропускат срещата срещу „Ямбол“ за Купата на Аматьорската лига, която ще е в сряда от 14 часа на стадион „Севтополис“ в Казанлък. Но имаме достатъчно опитни и добри играчи, които ще ги заместят в този мач“, заяви Атанас Апостолов след края на срещата.