Поморие пречупи Созопол за първа победа за годината

0
DSC 5351

Отборът на Поморие победи третодивизионния Созопол с 5:2 в първата си контролна среща за годината. Докато гостите са по-напред с контролите и вече изиграха няколко. Срещата се игра на стадиона в Поморие и бе изгледана и от кмета Иван Алексиев.
Резултатът до 65-тата минута бе 2:0 за Поморие, но след това паднаха още цели 5 попадения. Васил Божинов откри след 26 минути игра, а 8 по-късно Християн Казаков вкара и втори гол за домакините. Кристиян Христов направи резултата класически в 65-тата минута. След това два гола реализира Живко Петков -68 и 87-ма, два гола за Созопол вкара Антонио Ласков в 75 и 90-та минута. Ласков бе избран и за най-добър футболист за миналата година в отбора на Маргарит Димов. Това бе и първа загуба за Созопол в предсезонните контроли.