Пловдивският Локомотив мина експресно и през Витоша, дръпна на ЦСКА-София (ВИДЕО)

0
lokomotiv plovdiv official 65817762 127730355124553 2238649824209522781 n

Локомотив (Пловдив) продължава с чудесното си представяне в efbet Лига. „Железничарите“ постигнаха поредна победа, този път с 3:2 като гости на Витоша (Бистрица). Успехът позволи на „смърфовете“ да се откъснат на третото място с 4 точки пред четвъртия ЦСКА-София.

В 6-ата минута Парвиз Умарбаев нанесе чудесен удар, който обаче бе избит от Кацарев.

Локомотив поведе в 33-ата минута. Георги Илиев центрира прекрасно в наказателното поле, където Диниш Алмейда засече с глава за 0:1.

Димитър Илиев можеше да удвои аванса на гостите, след като преодоля няколко футболиста на съперника и стреля, но в аут.

Само 7 минути след подновяването на играта, пловдивчани стигнаха до второ попадение. Георги Илиев за пореден път показа своята класа, като този път се разписа с изумително воле за 0:2.

Витоша отговори светкавично и 60 секунди по-късно намали изоставането си. Атанас Кабов бе точен за 1:2 със силен изстрел по диагонала.

Юношата на Левски обаче изигра ролята на грешник в 65-ата минута, когато фаулира в собственото си наказателно поле Бирсент Карагарен, за което главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Димитър Илиев бе прецизен за 1:3.

В последните секунди на 3-минутното продължение, Витоша вкара втори гол. След центриране от корнер, Венцислав Бонев засече с глава за крайното 2:3.