Пирин Рз с втора поредна победа, остава лидер на Югозапад

0
PIRIN RZ 2019
-
-

Отборът на Пирин Разлог победи с 2:0 Оборище Панагюрище в среща от втория кръг на Югозападната трета лига. Двата отбора направиха здрав мач на стадиона в Разлог, в който обаче домакините повече искаха победата и се бориха за нея.И двата гола за победата на възпитаниците на Христо Джоджов реализира Красимир Шапкарев след почивката. Първото попадение бе от дузпа отсъдена от рефера Вилиян Видинов за игра с ръка на бранител на Панагюрище. Две минути преди края на срещата Лъчезар Георгиев от Оборище получи червен картон.

Това бе втора поредна победа за Пирин и отборът остави отбора на  върха в Югозападната трета лига с пълен актив от 6 точки и голова разлика 7:0. Другият отбор с две победи след втория кръг е Германея Сапарева баня. В третия кръг Пирин Разлог гостува на Вихрен в Сандански.