Нови две победи за юношите на ЦСКА-София в Елитните групи

0
Снимка: cska1948.bg
-

Вчера юношите на ЦСКА-София до 15 и 17-годишна възраст записаха две категорични победи в срещи от Елитните юношески групи, които се играха на базата на Националния отбор в „Бояна“.

В първия мач за деня ЦСКА-София U15 победи Спартак Плевен с 4:1. До почивката момчетата на старши треньора Ивайло Станев взеха преднина от 2 гола с попадения на Андонов и Шотев. През втората част Каймаканов и Димитров направиха победата на „младите армейци“ още по-категорична и продължават да бъдат убедителен лидер в класирането.

Във втората среща, ЦСКА-София U17 разгроми тима на Розова долина от град Казанлък с 5:0. Цеков даде преднина на „червените“ през първото полувреме, след като бе точен от дузпа. През втората половина на мача момчетата на Румен Трифонов реализираха цели четири попадения. Антонов се разписа на два пъти, а Георгиев добави още един гол. Крайното 5:0 оформи отново Цеков малко преди последния съдийски сигнал.