Никола Спасов: Получихме бърз гол и всичко свърши! ЦСКА не бяха толкова непреодолими

0
-
-

Старши треньорът на Царско село – Никола Спасов, сподели мнението си за загубата с 0:3 от ЦСКА-София.

„Получихме бързо гол през второто полувреме и сякаш всичко свърши. Отвън изглеждаше, че повече не си повярваха, че могат да направят нещо. Тотално съм разочарован от второто полувреме. ЦСКА не бяха толкова непреодолими, колкото показва резултатът.

В един момент рискувах много, бяхме 4 нападателя. Получихме още два гола. Ще продължим да се готвим, да си взимаме поуки и да ставаме по-добри.

Позитиви имаше. Играха спокойно първото полувреме, показаха самочувствие и това беше. Не мога да си обясня защо толкова лесно допуснахме първия гол.

Колкото по-малко промени имаме във всеки мач, толкова по-постоянни ще ставаме.

Нормално е да имам добри чувства към Черно море. Но работата си е работа, сиренето е с пари. Работя в Царско село и ще направя всичко възможно да вземем мача. Но ще е трудно. Имаме и мач за Купата. Мисля, че сме готови физически“, коментира Спасов.