Люпко изригна срещу съдията: Защо свири така? Кой му дава право да свири? Гриша Ганчев ще реши за Бодуров

0
liupko petrovich
-
-

Старши треньорът на ЦСКА-София – Люпко Петрович, сподели мнението си победата с 3:0 над Царско село. Той разкри и каква е ситуацията около низвергнатия капитан на „червените“ – Николай Бодуров.

„Царско село е добър отбор. Има добри футболисти, играе добре. Щастлив съм от победата. Победихме силен съперник. Ако Царско село играе като през първото полувреме и в другите си мачове, ще затрудни доста отбори, ще стават изненади.

Първото полувреме имахме две положения. Контролирахме играта, държахме топката. Не позволихме на съперника да стигне до вратата ни. Значи сме играли добре. През второто полувреме трябваше да падне един гол и нещата станаха по-лесни.

Не бива на собствен терен да има такова съдийство. Имаше чиста дузпа. Два пъти ни спряха атаки със засади. Защо свири по този начин? Кой му дава право да свири? Двата отбора играха добре, а той опропасти всичко. Трябва да се свири 50:50, а не е така.

Засега Бусато държи своето място. Три пъти пази и три пъти не допуска гол. Как да не е титуляр?

Въпросът за Бодуров, питайте него. Гриша Ганчев ще реши. Не ни питайте нас. Нямаме никакви общи гледни точки с Бодуров. Пинто започна да тренира добре, да се старае.

За Купата вероятно ще има промени. Не подценяваме никой клуб. Ще продължим да се стараем. Не искаме да допускаме изненади. Можем да спечелим Купата на България. Това е трофей, който ще ни държи будни.“, коментира Люпко Петрович.