Несебър с категорична победа, вкара само 3 на Секирово (ВИДЕО)

0
sozopol nesebar (5)
-
-

Несебър постигна повече от категорична победа с 3:0 срещу Секирово от деветия кръг на Трета лига Югоизток. Виктор Янев вкара два гола за домакините, а Никола Гавов оформи крайния резултат в срещата.

Несебър имаше тотално превъзходство срещу своя съперник от самото начало на мача.

Несебър поведе още в 13-ата минута с гол на Виктор Янев.

Доминацията на домакините продължи с нов гол на Янев в 33-ата минута.

До края на първата част резултатът можеше да набъбне до 3 или 4:0, но гостите от Секирово имаха сериозен късмет.

Около половин час преди края на мача след удар на Николай Дросев топката срещна гредата.

Атаките за Несебър продължиха, но също така и пропуските пред врататан а Секирово.

Все пак Несебър вкара трети гол чрез Никола Гавов в 75-ата минута.

В последните минути на мача Несебър можеше да стигне до още по-убедителен успех, но домакините направиха още няколко много сериозни пропуска пред вратата на Секирово.

Несебър е втори в класирането с 21 точки, като изостава на три от лидера Спартак Пловдив, докато Секирово е предпоследен с едва 2 точки.