Нови проблеми в Локо Пд! Двама чужденци искат да си ходят

0
lokomotiv plovdiv katalin itu
Снимка: facebook.com/lokomotivplovdiv
- -

Двама от чуждестранните играчи на Локомотив Пловдив искат да напуснат „Лаута“, съобщава „Тема Спорт“. Става въпрос за десния краен защитник Адриан Кова и крилото Каталин Ицу. Те са изразили желание да бъдат продадени. Двамата не са доволни от условията при смърфовете, където в момента има затруднения с плащанията. От ръководството са обявили, че въпросните забавяния ще бъдат уредени в най-скоро време, но въпросните иностранци не искали да чакат повече и настоявали за трансфери. С делата им са запознати и техните мениджъри.

Както е известно, в момента върви одит на Локо Пд за бъдещо влизане в клуба на френски инвеститори. Те вече идваха на „Лаута“ за последното дерби с Ботев Пд, което изгледаха в компанията на собственика Христо Крушарски.

Интересното е, че и двамата дойдоха при смърфовете от Крумовград, с който изпаднаха от елита.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани