0
bez ime3 1
-
-

Несебър се наложи с 4:2 над Атлетик (Куклен).  По този начин тимът излезе ит негативната серия и продължава да води в Трета лига – Югоизток.  Лидерът пропусна да бие с повече. Николай Дросев откри резултата, десетина минути след началото. В 35-ата обаче вратаря на гостите Витанов даде пас на Станимир Димитров и той изравни, след грешка в отбраната на несебърлии. Този резултат бе нелогичен на фона на превъзходството на тима в сини екипи. Секунди преди почивката Иван Стоянов отново даде преднина на Несебър.

Михаил Камберски обаче заличи пасива в средата на втората част. Домакините доминираха изцяло до края на мача. Малко след това започнаха минутите на Кристиян Парашкевов. Той се разписа в 70-а и 85-ата минута за окончателното 4:2. Така Несебър спря каръка и спечели три точки на своя стадион.