Несебър и Ботев Гълъбово не си вкараха, не се и победиха

0
nesebar otbor
-
-

Отборите на Несебър и Ботев (Гълъбово) завършиха наравно 0:0 в мача помежду си от 21-ия кръг на Втора лига. Двата тима имаха по няколко възможности за гол, но така и не успяха да намерят правилния път към целта. Гостите от Гълъбово бяха водени в този мач от помощник-треньора Никола Николов, след като наставникът Господин Мирчев подаде оставка миналата неделя. В края на първото полувреме Иван Цачев пропусна за домакините от чиста позиция, а в последната минута на полувремето Джунейт Яшар пропусна на празна врата за гостите. През второто полувреме пак домакините бяха по-активни но Цачев и Галин Димов нямаха късмета да вкарат.
По този начин двата тима продължават да нямат победа от началото на пролетния дял от шампионата във втория ни ешелон. Негативната серия на тима от Гълъбово е цели седем двубоя без успех, докато домакините са четири срещи без победа. Двата тима са с еднакъв актив – по 22 точки, като головата разлика праща Ботев на 11-о място, а Несебър е 12-и.